Заповни форму та отримай свій ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПОКРОКОВИЙ ПЛАН досягнення ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ

НАШІ НОВИНИ

Экономический онлайн-календарь от Investing.com Россия, ведущего финансового портала
 
БЕЗКОШТОВНІ 4-Х ДЕННІ КУРСИ ЗА ТЕМОЮ "УПРАВЛІННЯ ВЛАСНИМИ ФІНАНСАМИ"
 
ПРОЕКТ «НАВІГАТОР ДО ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ»

Про початок реалізації нового інформаційно-освітнього проекту «Навігатор до фінансової свободи» для учнів 8 класів шкіл міста інформує навчально-методичний центр освіти м. Львова.

В особі представника компанії регіонального директора Карела Свободи у Чехії підтримала проект німецька консалтингова компанія OVB Holding AG - це один з потужних партнерів НФК. Дана організація допомогла запровадити практичний курс з розвитку фінансових навичок та здобуття знань про фінансові інструменти учнями шкіл міста. У 2010 році у Чехії було розроблено подібний курс під управлінням чеського центрального офісу компанії і запроваджено у 72 школах (6 500 учнів пройшли навчання).  Всі школи м. Луцька та Волинської області, що бажають долучитися до проекту просимо звернутися  до наших менеджерів за тел. (098) 079 90 56

Фінансовий консалтинг - найбільш високооплачувана 
справа в світі 

* середній дохід в Україні від 5 000 до 62000 грн.

Почати достойно заробляти
 

СТВОРЕННЯ ФІНАНСОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ РАДИ В СМТ ГОЛОБИ

13 травня 2016 року в приміщенні селищної ради смт. Голоби відбулася зустріч між представником Німецького Холдингу ОВБ Алфінанц Карела Свободи з м. Прага (Чехія), представникамиКонсорціуму Незалежних Фінансових Радників м. Луцька Кревської Оксани, Савчука Олега та голови Голобської Громади Гарбарука Сергієм Володимировичом. Обговорювалися питання обізнаності населення щодо євроінтеграційних реформ, яким чином вони будуть впливати на населення і яких дій будуть потребувати. Також, важливість підняття рівня фінансової грамотності населення та потреби в створенні фінансово-консультаційної ради, де населення змогло б отримати консультацію щодо фінансових питань. Тому, при сприянні управлінського складу громади – протягом 3-х місяців йшло створення фінансово-консультаційної ради. Було відібрано 5 осіб, які пройшли 30-ти годинне навчання та здали іспити і отримали статус – незалежного фінансового радника. 

Дані працівники будуть надавати безкоштовні послуги громадянам в усіх фінансових питаннях (пр. повернення/відкриття кредитів/депозитів, накопичення коштів, забезпечення здоров’я та інші). Вже найближчим часом буде організовуватися безкоштовний семінар з тематикою фінансової грамотності, євроінтеграційних реформ, соціального захисту. Всі ці теми будуть розкривати найцікавіше – як самому вплинути на свою якість життя та як вплине впровадження реформ на кожного з нас. Відгуки працівників новоствореної фінансово-консультаційної ради читайте нижче…
"Питання фінансової стабільності бентежить майже кожну сім'ю, так і я задавалась питанням,-"як зберегти і примножити свої гроші?". І ось, наче спеціально для мене, в Голобах пройшли курси фінансової грамотності, які мене дуже зацікавили. Тепер я досить обізнана у сфері фінансів та фінансового ринку, я знаю де можна отримати кваліфіковану інформацію та пораду безкоштовно. Я рада, що у нашій голобській громаді створюється фінансово-консультаційна рада, і я маю можливість забезпечити майбутнє своєї сім'ї та допомогти в цьому своїм односельчанам." Ткачук Ірина

"На мою думку, створення фінансово-консультаційної ради у селищі Голоби є досить позитивним моментом в житті громади . Для населення це є корисним, тому що кожна людина може отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні фінансових питань. Професія НФК актуальна в наш час як ніколи. Коли населення стикається з фінансовими труднощами, дуже добре коли є спеціалісти, які зможуть допомогти у вирішенні цих проблем. Пройшовши курси фінансової грамотності я дізнався багато корисної інформації. Перша думка після цих курсів: "Цією інформацією повинен володіти кожен!". Курси на НФК допомогли мені стати фінансово обізнаним і, що найголовніше, дали можливість ділитися важливою інформацією з кожним." Волошук Віталій

"Фінансово-консультаційна рада дає змогу для утворення нових робочих місць. Професія НФК є корисною, як для сім'ї, так і для кожної людини. При проходженні курсів я дізналася про надійні компанії, яким довіряє багато країн Європи та Америки. Ця професія допомагає вирішити свої проблеми і реалізувати свої бажання." Білець Ірина 

"Створення фінансово-консультаційної ради при Голобській ОТГправильний напрямок, який корисний для громадян. За допомогою ради населення зможе зберегти свої заощадження і бути впевненими у своєму майбутньому і майбутньому своїх дітей, своєї родини. Професія НФК надзвичайно корисна для громадян. Чому? Тому що клієнти з мінімальною затратою часу отримують актуальну фінансову інформацію корисну для них, і пожиттєві консультації з усіх фінансів. Курси фінансової грамотності населення для мене були корисними, Тепер я розумію фінансовий ринок, знаю фінансові інструменти і продукти, які він пропонує, і вже на даний час впевнена захищеному майбутньому моїх дітей. Користь курсів на НФК - це користь для моєї родини, друзів, сусідів і ще незнайомих мені людей у плані фінансів, убезпечення здоров'я і майбутнього їх сімей. Знання НФК - фінансова впевненість клієнта в завтрашньому дні. До зустрічі." Качура Галина

Ви можете також відвідати курси фінансової грамотності в Луцьку. За деталями звертайтесь до наших менеджерів за тел. (098) 079 90 56
 

СТАТОК СВІТОВИХ МІЛЬЯРДЕРІВ РЕКОРДНО ЗБІЛЬШИВСЯ

Їх сукупний капітал склав 7,7 трлн дол.!

За підсумками 2015 року сукупний капітал світових мільярдерівзбільшився на 6,4% до 7,683 трлн дол, повідомляється в звіті компанії Wealth-X. Таке зростання є рекордним за весь час роботи компанії. Найбільше мільярдерів живе в Європі, а в Азії число мільярдерів зростає найшвидше.

В порівнянні з 2014 роком, сукупний капітал мільярдерів зріс на 5,4% і перевищив розмір ВВП всіх країн світу, за винятком США і Китаю. 

В Азії спостерігається найбільше зростання кількості мільярдерів. Там число мільярдерів зросло відразу на 15,2%, що в 5 раз перевищило темпи приросту в Північній Америці. Таким чином, Азія посіла 2 місце в світі за кількістю жителів зі станом від 1 млрд доларів, а загальна кількість мільярдерів в цьому регіоні зросла до 645 осіб, що на 17 осіб більше, ніж в Північній Америці.

За Європою поки залишається перша позиція за кількістю мільярдерів (806). Хоча сумарний статок місцевих олігархів у 2015 році скоротився на 1,9%, а сумарні статки мільярдерів з Північної Америки, Близького Сходу і Азії зросли (на 8%, 19,6% і 9%).

У Північній Америці під контролем найбагатших громадян до кінця 2015 року перебувало 2,561 трлн доларів, що дорівнює рівно третині статків всіх мільярдерів світу. Що стосується європейців, то їх частка склала приблизно 30,33% (2,33 трлн дол), азіатів – 21,95% (1,686 трлн дол).

Океанія має найменшу кількість мільярдерів. В Австралії та сусідніх країнах є всього 33 багатія, загальний статок яких становить 70 млрд доларів. За минулий рік вони скоротилися майже на 28% і становлять зараз менше 1% від загального капіталу світової олігархії.

56% (1372) світового «клубу мільярдерів» заробили свої капітали самостійно. Їх сукупний статок за рік виріс на 7% і складає 4,34 трлн доларів.

Великий спадок (2,301 трлн дол) отримали 778 осіб, або 31%, однак ці люди самостійно примножили свої кошти. Мільярдний спадок отримали тільки 13% членів світового «клубу». Це 23 людини із загальним капіталом в 1,042 трлн дол.

Фінансовий сектор (15,2%) лідирує серед сфер, в яких були зароблені мільярдні капітали, а частка промислового сектора складає всього 4,9%.

Максимальний статок понад 50 млрд дол належать тільки 5 особам, котрі і контролюють весь сукупний капітал. 1288 чоловік з 2473 є власниками капіталів, що не перевищують 2 млрд дол в світі. Капіталом в 2-5 млрд доларів володіють 813 осіб, станом на 5-10 млрд доларів – 224 особи, від 10 млрд до 25 млрд доларів належить 110 особам.

За гендерною ознакою, чоловіки – найбагатші люди планети (2179 осіб, або 88,1%). В їх руках сконцентровано 6,807 трлн дол, або приблизно 88,6% сукупного капіталу мільярдерів світу.

При цьому жінки-мільярдери в середньому на рік молодші 62,2 рокі проти 63,2 рокі у чоловіків. В найближчі десять років спадкоємці нинішніх мільярдерів можуть отримати в спадок 2,86 трлн доларів, а протягом 20 років середня сума спадщини зросте до 4,18 трлн дол.

Найбільш щасливими в фінансовому плані є мільярдери, які перебувають у шлюбі. Їх 85% від загального числа. Частка холостяків залишає лише 3,4%.

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

 

МІЖНАРОДНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НФК

з 21 по 23 липня у мальовничому куточку України с. Колочава (Закарпатської області) відбулися курси по підвищенню кваліфікації незалежних фінансових радників зі Львова, Івано-Франківська, Луцька та Києва. Лекторами були чеські колеги з м. Прага та м. Карлові Вари: Карел Свобода, Ганна Свободова, Мілослав Горький, Ганна Горька, Богоміл Вода передавали свій досвід в діяльності НФК. Щодо ситуації в сфері фінансів України повідомив колишній радник президента (поза штатом), голова ради Асоціації українських банків Аржевітін Станіслав Михайлович. Він зазначив, що наша діяльність НФК є справді корисною для розвитку України. Тому, нас чекає багато роботи. Окрім навчання ми мали можливість відвідати 10 музеїв с. Колочава, помилуватися пейзажами оз. Синевір та скоштувати народні страви Закарпатщини.

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

 
5 ПОРАД ІЗ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Сучасні освітні програми вчать, як заробляти гроші. Проте у жодній школі не дають знання, як правильно розпоряджатися своїми коштами, щоб не відчувати вічної нестачі грошей. Як стверджують експерти, саме відсутність фінансової грамотності, а не низькі доходи, змушує людей не розлучатись з боргами.Незалежний фінансовий аналітик Оксана Кревська поділилась із читачами«Волинь.info» кількома простими порадами, як навести лад у власному бюджеті.

1. Позбутися боргів
Якщо людина має кредити, то спочатку треба вияснити, як їх можна ліквідувати. Для цього є чітка система роботи: спочатку проводиться аналіз (можна доручити цю справу відповідним спеціалістам) і вже на основі аналізу розробляти план дій по ліквідації боргів. Якщо є кредити – значить є якась погана ситуація в керуванні грошима.

Саме для цього і необхідно скласти фінансовий план, це вже чітка інструкція того, що потрібно зробити для досягнення бажаної якості життя без кредитів. Віддавати борги треба поступово – не більше 20% доходу (якщо віддамо більше, то затягнемо нові).

2. Вести домашню бухгалтерію
Найперші кроки у фінансовій грамотності –  ведення домашньої бухгалтерії. Це повага до грошей - знати скільки до тебе приходить і скільки витрачаєш. Необхідно кожного вечора розписувати всі витрати за день (проїзд, поповнення телефону, обід і т.п.). Здебільшого люди не догадуються, куди витрачаються 20% їхніх грошей. Коли людина буде вести цю бухгалтерію, вона не тільки почне економити, а й задумається, що їй робити з тими грошима, які залишаються.

Протягом першого місяця ведення такої бухгалтерії можна побачити, де Ви «в мінусі», і вже у наступні місяці автоматично зможете оптимізувати витрати, щоб вийти «в плюс».  
3. Відкладати кошти
Все в нашому житті виходить з природи, а тому закони грошей можна пояснити на прикладі природи. Коли викопали картоплю, то ми її зберігаємо, споживаємо і відкладаємо насіння.

Ми ж не з’їдаємо її всю, а розділяємо, відклавши окремо ще й на посів. Тому перший закон говорить: заплати сам собі, як тільки людина отримала дохід (зарплата, стипендія) – 10% треба відкласти. А з цього вже випливає і другий закон, який говорить, що гроші потребують захисту.

4. Гроші мають працювати
Згідно третього закону, гроші мають працювати, тому що втрачають свою цінність, якщо будуть десь лежати. Коли людина інвестує, то гроші завжди в обігу. Але інвестувати гроші треба з обережністю. Тому що наступний закон грошей говорить: послухавши махінатора, який обіцяє надприбутки, можна втратити все. Інвестиції бувають різного роду, починаючи з простого користування депозитом.

Це може бути будь-яка сума – 50, 100 гривень, головне її нашкребти, а нашкребти її можна виконуючи ті закони грошей, про які ми говорили. Фінансовий експерт рекомендує інвестувати гроші кількома способами, щоб диверсифікувати ризики (тобто яйця класти не в одну корзину, а по різних корзинках, щоб у разі пошкодження однієї, інші залишились цілими). 
5. Мати ціль
Для того, щоб інвестувати кудись, треба спочатку знати, для чого Ви це робите. До прикладу, коли ми готуємо застілля, ми думаємо спочатку, які страви будемо готувати, а потім вже складаємо список продуктів і йдемо їх купувати. Аналогічно і в житті: спочатку треба якомога чіткіше сформулювати ціль (наприклад, купити авто), а тоді вже продумувати, де взяти гроші, куди їх застосувати, щоб отримати бажане. Із чітким баченням цілі, на думку експерта, вам буде шкода розтринькувати кошти на непотрібні речі.

Ви маєте унікальну можливість напряму поспілкуватись з фінансовим аналітиком Кревською Оксаною. Просто зателефонуйте по номерам, вказаним у контактах! 

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

 
ПЕРША НЕОБХІДНА ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ РОЗУМІННЯ ЗАКОНІВ ФІНАНСІВ

Джорж С. Клейсон «Самый богатый человек в Вавилоне»

Книга досліджує аспекти персонального успіху кожного з нас. В цій книзі описаніоснови фінансових законів. Основна ціль: запропонувати Всім, хто прагне до успіху, проникнути а тайну грошей, накопичити капітал, зберегти його і змусити працювати на прибуток. Книга перенесе Вас в Древній Вавилон, який був і залишається колискою базових фінансових законів.

Роберт Т. Киосаки, Шарон Л. Летчер «Квадрант денежного потока»

Сім кроків до фінансової незалежності допоможуть Вам вибрати власний курс до фінансової свободи. Постарайтесь якомога скоріше стати інвестором. Складіть план як контролювати і почати управляти Вашою звичною витрачати гроші. Зведіть до мінімуму суму Вашого боргу чи заборгованостей. Живіть в рамках Ваших можливостей та намагайтесь їх збільшувати. Для досягнення Ваших цілей виясніть – скільки інвестуєте в місяць, на скільки місяців і який процент від цієї інвестиції отримаєте. Коли Ви зможете звільнитись?

Скільки грошей в місяць Вам потрібно, щоб жити так, як хочете. Вам потрібен буде довгостроковий план для зменшення боргу споживача при регулярному відкладанні невеликої кількості коштів, це дозволить зробити успішний старт, якщо почнете не надто пізно і будете контролювати свої дії.

Квадрант грошового потоку повинен допомогти Вам чітко представити хто Ви, які прибутки можете отримати і ким хочете стати. Адже будь-хто здатен віднайти свій власний унікальний шлях до фінансової стабільності, незалежно від сфери в якій працює. Все в кінцевому результаті залежить лише від Вас! Як тільки Ви наважитесь – життя дійсно стане простіше. Обдумувати свій бізнес не важко, потрібен лише здоровий глузд!

Роберт Т. Киосаки, Шарон Л. Летчер «Богатый папа, бедный папа»

«Богатый папа, бедный папа» була видана в 1994 році. Написана американським бізнесменом японського походження Робертом Кійосакі і дипломованим бухгалтером-аудитором з Америки Шерон Л. Летчер. В книзі описані закони, по яким працюють гроші, оскільки саме це потрібно для створення фінансового благополуччя. Ця книга дозволить Вам осмислити свої погляди на гроші та їх походження, дасть корисні поради в області інвестування власних заощаджень.

У вступі написано: «Пам’ятайте, фінансова кмітливість – ментальний процес, через який ми вирішуємо свої фінансові проблеми. Сьогодні ми спостерігаємо глобальні технологічні зміни, яких раніше не було. Ні в кого нема кришталевого шару, але одне зрозуміло всім – зміни, що відбудуться, будуть ще фантастичніші. Хто знає, що принесе майбутнє? Але чого б там не було, в нас є два фундаментальних виборах: грати в безпеку, чи грати в кмітливість, готуючи, освідчуючи, пробуджуючи свій власний фінансовий геній і фінансовий геній своїх дітей».

Бодо Шефер «MONEY или Законы умножения денег»

Дитяча книга для дорослих? – здивовано спитаєте Ви? А чому б і ні, якщо за справу береться такий фінансовий геній, як Бодо Шефер! Він на прикладі дитячої історії показав шлях до багатства. Навіть ті читатчі, що вийшли з дитячого віку швидко помінять, що поради і ідеї Шефера можна застосовувати і до світу дорослих, що людина будь-якого віку може реалізовувати їх і навчитись чомусь новому. Маленька Кіра та її друзі вчаться поводитись з грошима, берегти їх, примножувати і позбавлятись боргів. Вони починають розуміти, як зробити так, щоб мрія про забезпечене життя стала реальністю. Бодо Шефер абсолютно зрозумілим чином роз’яснює кожен крок, що веде до благополуччя, і показує, що задоволення може приносити не лише володіння багатством, але і сам процес заробляння грошей.

Наполеон Хилл «Думай и богатей»

Книгу «Думай и богатей» написав американський письменник, журналіст і психолог Наполеон Хілл. Хоча назва передбачає, що ця книга розповідає про те, як стати багатим, вона може бути використана також і для допомоги людям добитися успіху у всіх напрямках. Прочитайте цю книгу, якщо хочете визначити всі перепони і отримати успіх. В ній Ви знайдете чіткий план того, як досягти успіху в житті.

омилуватися пейзажами оз. Синевір та скоштувати народні страви Закарпатщини.

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

Переваги співпраці з NFK Ukraine

 
 

Рік заснування 1970

В Україні з 2007 року 

 
 

9000 задоволених клієнтів

Це клієнти з яким ми надаємо сервіс в режимі ALL Finance

 
 

>100 партнерів в Європі

Наш досвід дозволяє бути кращими на Фінансовому ринку

 
 

> 27 000 000 000 грн 

Таку суму нам довірили наші клієнти

NFK Ukraine

office@nfk.com.ua
 

м. Луцьк, вул. Винниченка 26, оф.417  (БЦ "Директорія")
+38 (098) 079 90 56

 
Наверх