Заповни форму та отримуй інформацію як досягнути
 ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ!

НАШІ НОВИНИ

 

Як обрати свого сімейного лікаря? Покрокова інструкція.
З квітня місяця кожна особа має обрати свого сімейного лікаря. До цього кожна особа була закріплена до певного медичного закладу і до свого дільничого лікаря, подобалося нам його обслуговування чи ні, подобалися нам ці талончики і черги чи ні – все це є стара система медобслуговування. Тепер ми маємо можливість самі обрати не просто лікаря, а і медзаклад. Бажано це зробити якомога раніше! Як це зробити – читайте далі
-Для підписання декларації з лікарем:
Зверніться у медзаклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і бажано мобільний телефон. Якщо обираєте педіатра чи сімейного лікаря для дитини, то потрібно мати свідоцтво про народження дитини.Важливо: заклад, у якому працює обраний вами лікар, має бути підключеним до системи «Електронне здоров’я». Уточніть цю інформацію у реєстратурі або у лікаря, або перевірте самостійно на сайті: https://portal.ehealth-ukraine.org/divisions.html#/
Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров‘я». Це зробить або реєстратор, або медсестра, або лікар.Важливо: декларації укладаються виключно в електронній формі – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Щоб пересвідчитись, що декларацію підписує реальна людина і унеможливити будь-які спроби шахрайства, введено підтвердження за допомогою СМС-коду, який надходить на номер вашого мобільного телефону. Так, після введення даних пацієнт отримує СМС з кодом на вказаний номер телефону, який уповноважена особа медзакладу вводить у систему «Електронне здоров‘я» для підтвердження.
Якщо у вас немає мобільного – не проблема: для підтвердження уповноважена особа медзакладу сфотографує чи відсканує оригінали ваших документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі.
Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» примірник декларації для перевірки.Важливо: Уважно перевірте усі свої дані. Якщо помітили помилку – скажіть про це уповноваженій особі медзакладу. Декларацію роздруковуватимуть до тих пір, поки все не буде правильно.
Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» ще один примірник декларації Важливо: Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.
Пацієнт підписує 2 примірники деклараціїВажливо: Один із примірників залишається у вас, інший – у медзакладу.
Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я»Важливо: Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар. Цей процес розпочнеться одразу, коли медзаклад увійде у реформу: автономізується та укладе договір з НСЗУ.
Тепер при першій необхідності – звертатися до свого сімейного лікаря.
Пам’ятайте, що медичні послуги будуть поділені на 3 пакети: 1) Зелений (безкоштовно); 2) Синій (частину витрат покриває держава, а частину – пацієнт); 3) Червоний (повністю витрати покриває пацієнт).
Щоб дізнатися, за що саме Вам доведеться платити, за що ні – напишіть нам або телефонуйте!

 

7 кроків до фінансової незалежності в 2018 році

Сучасні освітні програми вчать, як заробляти гроші. Проте не дають знання, як грамотно розпоряджатися своїми коштами, щоб не відчувати вічної нестачі грошей. Як стверджують експерти, саме відсутність фінансової грамотності, а не низькі доходи, змушує людей не розлучатись з боргами. Тому, для того щоб у 2018 році не залишитися на тій ж фінансовій сходинці, пропоную прочитати, і що саме головне виконувати правила наведені нижче:

1. Уникайте надмірного боргу
Ваша банківська карта необхідна для того, щоб зберігати відкладені кошти, а не для того щоб робити непотрібні покупки і “влазити” в кредити.Також, невелика порада: “Позичати гроші на надійні інвестиції та негайно розрахуватись з кредитними картками та ломбардними кредитами”

2. Затримка покупки
Затримка покупок є одним із кращих способів мінімізувати витрати. Це дає достатньо часу, щоб подумати, чи є товар бажаним або необхідним, і дозволяє порівнювати інших продавців, бренди та варіанти.

3. Не порівнюйте себе з іншими
Спроба не відставати від способу життя інших людей є негативною звичкою, яку слід уникати. Не порівнюйте себе з сусідами, родичами, друзями чи колегами.

4. Витрачати менше, ніж ви заробляєте
Ніколи не витрачайте більше, ніж заробляєте або витрачайте те, що ви ще маєте. Замість цього подумайте про творчі або винахідливі способи збільшити свій дохід.

5. Відклади перед витратами
Спочатку відкладіть частину свого доходу на заощадження, а потім залиште залишок за своїми витратами, а не навпаки.

6. Не просто економити, а ІНВЕСТУВАТИ!
Заощадження не зможуть генерувати додаткових заробіток. Шукайте надійну фінансову консультацію та інвестуйте в добрі акції, нерухомість, облігації.

7. Слідкуйте за всіма вашими витратами
Кожну вашу покупку занотовуйте. Можете це робити письмово, а можете в програмах як телефоні так і на комп’ютері. Зберігання квитанцій також може допомогти запобігти
перевитратам. 

Все завжди розпочинається з власної дисципліни та з бажання починати щось робити чи то змінювати. Наші консультанти, завжди, радо підтримають та проконсультують, щоб легко було зробити перший крок! Реєструйтеся на регулярне отримання корисної інформації та будь фінансово успішним!

 

            А Ви отримаєте подарунок
             від держави в новому році?

 

На дворі 29.12. і це означає, що залишилося зовсім недовго до початку нового 2018 року і закінчення 2017 року. І в новому 2018 році нас очікують окрім гарних і приємних спогадів сімнадцятого року,  ще більше гарних, приємних моментів 2018 року, які нам запам’яталися. Давайте трішки відволічемося і згадаємо моменти, що стосуються витрачання грошей, без яких не може обійтися ні одна людина. І розмова піде не про наші майбутні витрати, а про витрати, які були зроблені в минулому 2017 році. І багато хто прочитавши попереднє речення скаже: “Навіщо згадувати витрати, які вже однаково не повернеш?”. Але можливість повернути гроші є, і цю можливість надає нам держава. Ви все вірно прочитали і помилки не було допущено, і саме держава готова повернути нам гроші за наші витрати понесені у 2017 році. Це можливо зробити повернувши податкову пільгу. Але є одне “але” - це можуть зробити не всі і тому наша сьогоднішня стаття присвячена тому щоб визначити:

 • що таке податкова пільга;
 • хто її може отримати;
 • за які понесені витрати її можна отримати;

І почнемо ми з того що розберемося що таке Податкова пільга. Відповідно до п. 14.1.170 Податкового кодексу України ПОДАТКОВА ЗНИЖКА – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати.

Тобто, сума оподатковуваного доходу фізичної особи може бути зменшена на суму податкової знижки, що призведе до зниження суми податку на доходи фізичних осіб. А якщо простими словами, то це можливість повернути від держави частину сплачених нами податків.

Отримати цю знижку згідно ст.166 ПКУ мають право:

 1. Ви - резидент України - громадянин України або іноземець, який перебуває в Україні понад 183 дні протягом року.
 2. Особа, яка понесла витрати що спричиненні купівлею товарів, робіт або послуг у резидента (юридичної і фізичної особи), у вас повинно бути документальне підтвердження того що ви понесли витрати.
 3. Ви офіційно працевлаштовані і отримуєте заробітну плату. Фізична особа підприємець не може скористатися податковою знижкою, тому що доходи приватних підприємців не є заробітною платою.

Ми з вами розібралися що таке податкова знижка (пільга) і хто її може отримати. Час дійшов і до самого цікавого: за які такі понесені витрати можна отримати подарунок від держави.

Спираючись на п.3 ст.166 ПКУ, податкову знижку (пільгу) можна отримати за:

   1.Користування іпотечним житловим кредитом:

 •   тільки якщо житло, придбане у кредит, є основним місцем проживання;
 •   за одним іпотечним кредитом тільки 10 років.

    

   2. Пожертвування або благодійні внески не прибутковим організаціям, зареєстровані в Україні з урахуванням обмежень.

  3.Оплата за навчання (середньої професійної або вищої)- за ваше навчання або за навчання члена сім’ї першого ступеня спорідненості:

 • це може бути студент (якщо він працює) або один з його найближчих родичів. Головне щоб особа була офіційно працевлаштована.
 •    розмір витрат за навчання, у 2017 році не може перевищувати суму прожиткового мінімуму помноженого на коефіцієнт 1.4, за кожен місяць навчання (згідно закону).

   
   4. Витрати на штучне запліднення.

   5. Витрати на усиновлення дитини.

   6. Страхові внески, страхові премії за договорами довгострокового страхування життя, пенсійні внески:

 • не більше суми прожиткового мінімуму для працездатних, помноженого на коефіцієнт 1.4 за кожен місяць дії договору страхування самого платника податків;
 • не більше 50 відсотків цієї суми, якщо особа платить внески за членів сім’ї (чоловіка або дружину, батьків або дітей).

 7. Витрати на переобладнання свого транспортного засобу для використання біопалива.

   8. Витрати, на будівництво або купівлю доступного житла.

Прочитавши цю статтю можна зрозуміти, що не всі можуть отримати податкову пільгу. Люди, які можуть отримати цю податкову знижку навіть не підозрюють що можуть її отримати. Також отримання податкової знижки є досить клопітким процесом, який потребує вашого часу і терпіння. Якщо, у вас немає часу, терпіння, або вам просто цікаво дізнатися чи має те ви право на податкову знижку, звертайтеся до Незалежного фінансового радника, який знає як і що потрібно для повернення податкової знижки. Для цього заповніть форму на початку сторінки і з Вами зв’яжуться наші консультанти.  

 

          Як і в чому може допомогти                        фінансовий лікар?

    
З наших попередніх статей Ви дізналися: що таке фінансова грамотність і хто такі фінансові консультанти. Але питання самої системи роботи не було відкрите. Тому в цій статі ми поговоримо проте яким же чином Незалежні Фінансові Радники працюють з клієнтами. І з якими професіями порівнюють цю професію.

 

Життя сучасної людини переповнене інформацією. Щодня з’являються нові продукти, послуг та технологій. Кожного дня нам пропонують новий продукти і способи вирішення проблем практично у всіх сферах життя. Уявімо що ви вирішили скористатися послугами фінансової установи. Коли ви вийдете на фінансовий ринок, ви розгубитеся. І це не дивно, тому що, близько 2 000 тисяч установ пропонують вам свої послуги. Чи може людина самостійно розібратись із тою великою кількістю пропозицій та інформації? Очевидно, що ні. Ми не можемо бути обізнані у всьому, а тому потребуємо допомоги і поради фахівця.

Коли Ви підозрюєте що з вашим організмом не все гаразд, Ви відчуваєте біль чи дискомфорт? В першу чергу Ви відвідаєте лікаря чи одразу підете в аптеку? Більшість відповість що до лікаря. І це логічно тому що, тільки після визначення проблеми можна приступити до лікування. Аналогічна ситуація коли у вас виникають правові питання або спори. Ви спочатку звертаєтеся до юриста, тобто до спеціаліста, а вже потім до суду.

 

На протязі всього життя ми використовуємо послуги багатьох фахівців які нам допомагають. Коли у нас виникають проблеми з побутовою технікою ми звертаємося до майстрів по ремонту побутової техніки, якщо проблеми стосуються сантехніки всі викликають сантехніків. Ваші фінанси не є винятком. Коли вам потрібно покращити фінансову ситуацію ви звертаєтеся до Незалежних Фінансових Радників.

Незалежні Фінансові Радники роботою яку вони виконують нагадують тих ж самих лікарів або юристів. Тому що мають певну систему роботи. Давайте загадаємо Ваш останній похід до лікаря як все відбувалося?  А все відбувалося у три етапи:

 • Скарга і огляд. Прийшовши на прийом ви розказали лікарю все що вас турбує максимально точно.Дальше вас оглянули.
 • Призначення лікування. На основі ваших скарг і огляду вас лікар може сказати ваш діагноз і як потрібно лікуватися.
 • Лікування. Наступним етапом є саме лікування і слова лікаря: “приходьте через тиждень, і я скажу що робити далі”. Після чого ви лікуєтеся згідно лікування яке призначив вам лікар.

Аналогічна ситуація відбувається коли ви приходите до Незалежного Фінансового Консультанта. Все відбувається в такі ж три етапи:

 • Аналіз. На цьому етапі відбувається знайомство з фінансовою ситуацією клієнта його цілями і бажаннями. На етапі “Аналізу” розмовляємо на інтимні речі - шлюб, розлучення, хвороби, смерть родичів. Всі ці події так чи інакше впливають на фінансове благополуччя. Тому інформація представлена клієнтом повинна бути точною і правдивою.
 • План. На основі представлених даних клієнта Фінансовий радник складає персональний фінансовий план. Де прописується як найкраще досягти поставлених цілей, виходячи з пріоритетів та можливостей, які є на сьогоднішній день.
 • Сервіс. На етапі сервісу Незалежний Фінансовий Радник допомагає оформлювати всі папери, з часом за потреби вносити корективи в план, так як в житті людини та на фінансовому ринку постійно відбуваються зміни, а Незалежні Фінансові Консультанти працюють з клієнтом тривалий період часу, і їхнє завдання зробити все можливе, щоб клієнт досягнув поставлених цілей.

Незалежний фінансовий радник допоможе скласти детальний план дій щодо досягнення власної фінансової незалежності. Підписуйтеся на наші інтернет ресурси та будьте фінансово успішні!

 

А Ви маєте Фінансового лікаря?

Важливо відмітити, що в нас в Україні все більше набирає популярності професія незалежного фінансового радника, котра прийшла до нас з Європи. Більше 100 років населення Англії та Європи користується послугами даних спеціалістів. Дана професія є новою та незвичною для пересічного українця, адже, раніше всі рішення щодо сімейного бюджету вирішувалися самі. Зараз, коли ми обрали Європейський вектор розвитку країни – багато чого нового та цікаво очікує на українця. Одне з цього і є зміна соціальних звичок і пристосування до нового. В Європі кожна сім’я користується послугами та має родинного лікаря, юриста та персонального фінансового радника. На плечі якого і покладають вирішення всіх сімейних питань пов’язаних з фінансами. Тим паче, на сьогоднішній день нестабільна економічна ситуація країни – породжує страх в населення щодо якоїсь співпраці з фінансовими установами. Тому, саме персональний незалежний фінансовий радник зможе підказати і допомогти в виборі установи та послуги.

Ми знаємо працівників таких фінансових установ як страхові компанії, інвестиційних фондів або банків, які надають нам інформацію щодо продуктів своєї установи .

Ці працівники є також консультантами, але....

Такий консультант може дати інформацію тільки щодо свого банку (чи іншої структури, в якій він працює). Але повноцінної інформації з ринку така людина не знає. Давайте представимо що: Ви взяли 10 000 грн і принесли їх у фінансову установу, чи скаже Вам фінансовий консультант, щоб Ви їх тут невкладали, а йшли в іншу установу бо там кращі умови?... Справді, не скаже? А чому? Бо він зацікавлений в тому, щоб продати Вам свої продукти, тобто послугі своєї компанії.

Є кілька відмінностей між звичайним консультантом і незалежним фінансовим радником. Другий немає прихильності до якогось конкретного підприємства, будь-то банк або страхова компанія чи то НПФ і т.п. Він повністю обізнаний в продуктах різних установ і пропонує своєму клієнту найвигідніший з них. Професію незалежного фінансового радника часто порівнюють з професією лікаря. Тому, що лікар має певну систему роботи зі своїми клієнтами (оглядає, ставить діагноз і призначає відповідне лікування). Робота ж фінансового радника складається з аналізу фінансового становища сім’ї, оцінки та підготовки фінансового плану (інструкції, як ліквідувати кредит, чи як заощаджувати і т.д.).

Найголовнішим в співпраці з незалежним фінансовим радником – є те, що він надаватиме сім’ї послуги до того моменту, поки проблему не ліквідують або ж поки не будуть досягнуті певні побажання клієнта.

Давайте підсумуємо, що ми дізналися. А дізналися ми те, що Незалежні фінансові радники дають вам можливість:

 • визначити власні основні фінансові цілі;
 • побачити як виглядає Ваш власний фінансовий план життя;
 • ефективно інвестувати;
 • мати юридичну та інформаційну підтримку з питань фінансів;
 • отримати достовірну інформацію про фінансовий ринок;
 • матимете змогу коректувати (оновити) фінансовий план через деякий час (доходи змінюються, цілі нові з’являються, фінансові продукти змінюються, тому план постійно варто оновлювати).

Незалежний фінансовий радник допоможе скласти детальний план дій щодо досягнення власної фінансової незалежності. Підписуйтеся на наші інтернет ресурси та будьте фінансово успішні! 

 

Крах Bitcoin?

За минулий тиждень курс Bitcoin знизився з історичного максимуму в 20 000 USD до поточних приблизно 13 850 USD або майже на 30%.

У частині індивідуальних інвесторів, які в масі не є професійними і входили в Bitcoin зі спекулятивними цілями, найімовірніше при таких курсових коливаннях могли змінитися орієнтири, очікування або просто не витримати нерви.

Вважає Андрій Зінченко, доктор філософії в галузі економіки, доцент кафедри фінансів Національного університету суднобудування, магістр державного управління ( MPA ).

Як він зазначив, такі особи могли захотіти або встигнути зафіксувати прибуток або мінімізувати збитки, але для цього очевидно необхідно зробити якісь угоди зі своїми цифровими монетами.

"Здавалося б проста і зрозуміла операція впирається в своїй реалізації в інфраструктуру блокчейна і кожен бажаючий зробити транзакцію стає в чергу обробки, яка станом на зараз розтягнулася до 287 000 осіб і продовжує рости ", - говорить Зінченко.

З його слів, прискорити обробку своєї транзакції в черзі можна тільки збільшивши пропоновану комісію, що на невеликих операціях може призвести до не прийнятного фінансового результату інвестиційної операції в цілому.

Приймаючі оплату в Bitcoin теж знаходяться в неоднозначній ситуації - адже висновок отриманого в фіатние гроші так само займе час і якою буде реальний курс виведення на тлі волатильності не знає ніхто.

"Можна припустити, що в черзі з 287 000 “на касу” значну частину складають саме бажаючі вивести криптовалюту і грають на пониження, а також створені автоматично операції, параметри яких задавалися з урахуванням різниці день-ніч по планеті, але не враховували такі глибокі падіння , - зазначає експерт. - Негативний внесок в новинний фон для Bitcoin частково формувався в т.ч. і продажем не тільки великих власників, але і пропагандистів затії, що в черговий раз ставить питання про економічну природу його курсу, на яку істотно здатні вплинути інформаційні повідомлення і помітні руху в торгах ".

За словами експерта, ми ж можемо спостерігати за чергою бажаючих здійснити транзакції і на наступному тижні приблизно оцінити фінансові результати індивідуальних інвесторів в Bitcoin, особливо тих входили на агресивному маркетингу при курсах вище 10 000 USD .

"У будь-якому випадку навіть без проведення кореляційно-регресійного аналізу видно, що курсові коливання мають зв'язок з довжиною черги", - резюмує Зінченко.

В такій ситуації було б корисно поспілкуватися з людиною, яка б дала рекомендації, як діяти в таких випадках щоб залишитися у вигідній позиції. Саме в цьому і полягає робота Персонального Незалежного Фінансового Радника, аналізувати ситуацію клієнта і підбирати найоптимальніші інструменти в персональний інвестиційний портфель клієнта.

Для отримання консультацій - звертайтеся за телефонами вказаними на сайті NFK Україна.

 

          Фінансова грамотність - щоб розбагатіти

Фінансова грамотність це не дуже просте питання, тому що різні люди розуміють його по-різному. Але якщо все ж спробувати надати просте роз'яснення, то можна сказати що:

Фінансова грамотність - це чітке розуміння, того, як працюють гроші, як їх заробляти і як ними керувати. Є дві основні особливості фінансово грамотної людини: 1) ваші витрати не повинні бути більшими ніж ваші доходи: 2) будь-яка позитивна різниця між вашими місячним доходом і витратами пускається в інвестиції будь-якої форми.

Напевно ви знайомі з багатьма людьми, які досить не погано заробляють уже кілька років і при цьому ледь зводять кінці з кінцями. Вони прекрасно роблять те, чим займаються. Однак деякі з них навіть примудряються при цьому залазити в борги. І якби ж тож вони купували собі важливі речі, за допомогою яких вони розвиваються. Як правило, ці речі є абсолютно безглуздими і їх покупка є обтяжливою.

Це може здатися дивним, але по суті не має значення скільки ви заробляєте в даний момент. В історії людства є тисячі історій про те, як бідна людина ставала мільйонером. Також є і зворотні історії - люди, яким на голову падало багатство, примудрилися втратити все за короткий час. Тому, дуже важливо розуміти, що ваш теперішній дохід - не вирок. Саме тому і потрібна фінансова грамотність. Вона показує як шляхом придбання деяких фінансових звичок  будь-яка людина може вилізти з фінансової ями і твердо стояти на ногах.

Економіка є складним інструментом для розуміння. Про це говорять фінансові кризи, коли навіть кращі економісти світу не були здатні передбачити тепер уже здається очевидні речі. Тепер економісти використовують поняття “цикл”, знімаючи з себе відповідальність “Існують цикли, світові кризи будуть завжди”. Передбачити точну дату кризи не може ніхто, проте підготуватися до них може кожен.

Чи може мільйонер бути фінансово безграмотною людиною? Може. Наприклад, таким є голлівудський актор, який за одну роль може отримати кілька мільйонів доларів. Через якийсь час його слава минає, а разом з ним зникає його фінансовий стан. Тому, він змушений залишок свого життя грати низько оплачувані ролі, розпродавати своє майно, щоб зводити кінці з кінцями.
 

Багато людей думає що їм, навички фінансової грамотності не потрібні бо вони не являються економістами чи фінансистами яким потрібно складати плани для роботи підприємства. Незнання і невміння використовувати фінансову грамотність в житі може призвести до негативних наслідків.

Відсутність фінансової грамотності негативно впливає на життя людини, а саме:
- життя від зарплати до зарплати;

- незнання можливостей для примноження своїх грошей;

- страх втратити всі свої заощадження;

- не можливість забезпечити себе та свою сім’ю;

- мрії приречені на провал;

- взяття необдуманих кредитів;

- не ефективне інвестування;

- невміння використання переваг ринку інвестицій;

- участь в пірамідах.
 

Саме фінансова грамотність і використання цих знань дає наступні переваги:

 

- можливість повернути кошти від держави;

 

- можливість створення пасивного доходу;

 

- змогу контролювати і оптимізувати ваші витрати;

 

- можливість досягнути тих цілей і мрій які ви захочете;

- можливість використовувати переваги які надає фінансовий ринок;
- жити в своє задоволення, не задумуючись про гроші;
- матеріальне забезпечення себе та своєї сім'ї;
- здобуття фінансової незалежності та свободи.

Якщо замислитись, то кожна сім’я - це маленьке підприємство, де є свої доходи і витрати, які потрібно контролювати, щоб підприємство (сім’я) могла жити довго і щасливо.

Будьте фінансово успішні!

Экономический онлайн-календарь от Investing.com Россия, ведущего финансового портала
 
БЕЗКОШТОВНІ 4-Х ДЕННІ КУРСИ ЗА ТЕМОЮ "УПРАВЛІННЯ ВЛАСНИМИ ФІНАНСАМИ"
 
ПРОЕКТ «НАВІГАТОР ДО ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ»

Про початок реалізації нового інформаційно-освітнього проекту «Навігатор до фінансової свободи» для учнів 8 класів шкіл міста інформує навчально-методичний центр освіти м. Львова.

В особі представника компанії регіонального директора Карела Свободи у Чехії підтримала проект німецька консалтингова компанія OVB Holding AG - це один з потужних партнерів НФК. Дана організація допомогла запровадити практичний курс з розвитку фінансових навичок та здобуття знань про фінансові інструменти учнями шкіл міста. У 2010 році у Чехії було розроблено подібний курс під управлінням чеського центрального офісу компанії і запроваджено у 72 школах (6 500 учнів пройшли навчання).  Всі школи м. Луцька та Волинської області, що бажають долучитися до проекту просимо звернутися  до наших менеджерів за тел. (098) 079 90 56

Фінансовий консалтинг - найбільш високооплачувана 
справа в світі 

* середній дохід в Україні від 5 000 до 62000 грн.

Почати достойно заробляти
 

СТВОРЕННЯ ФІНАНСОВО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ РАДИ В СМТ ГОЛОБИ

13 травня 2016 року в приміщенні селищної ради смт. Голоби відбулася зустріч між представником Німецького Холдингу ОВБ Алфінанц Карела Свободи з м. Прага (Чехія), представникамиКонсорціуму Незалежних Фінансових Радників м. Луцька Кревської Оксани, Савчука Олега та голови Голобської Громади Гарбарука Сергієм Володимировичом. Обговорювалися питання обізнаності населення щодо євроінтеграційних реформ, яким чином вони будуть впливати на населення і яких дій будуть потребувати. Також, важливість підняття рівня фінансової грамотності населення та потреби в створенні фінансово-консультаційної ради, де населення змогло б отримати консультацію щодо фінансових питань. Тому, при сприянні управлінського складу громади – протягом 3-х місяців йшло створення фінансово-консультаційної ради. Було відібрано 5 осіб, які пройшли 30-ти годинне навчання та здали іспити і отримали статус – незалежного фінансового радника. 

Дані працівники будуть надавати безкоштовні послуги громадянам в усіх фінансових питаннях (пр. повернення/відкриття кредитів/депозитів, накопичення коштів, забезпечення здоров’я та інші). Вже найближчим часом буде організовуватися безкоштовний семінар з тематикою фінансової грамотності, євроінтеграційних реформ, соціального захисту. Всі ці теми будуть розкривати найцікавіше – як самому вплинути на свою якість життя та як вплине впровадження реформ на кожного з нас. Відгуки працівників новоствореної фінансово-консультаційної ради читайте нижче…
"Питання фінансової стабільності бентежить майже кожну сім'ю, так і я задавалась питанням,-"як зберегти і примножити свої гроші?". І ось, наче спеціально для мене, в Голобах пройшли курси фінансової грамотності, які мене дуже зацікавили. Тепер я досить обізнана у сфері фінансів та фінансового ринку, я знаю де можна отримати кваліфіковану інформацію та пораду безкоштовно. Я рада, що у нашій голобській громаді створюється фінансово-консультаційна рада, і я маю можливість забезпечити майбутнє своєї сім'ї та допомогти в цьому своїм односельчанам." Ткачук Ірина

"На мою думку, створення фінансово-консультаційної ради у селищі Голоби є досить позитивним моментом в житті громади . Для населення це є корисним, тому що кожна людина може отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні фінансових питань. Професія НФК актуальна в наш час як ніколи. Коли населення стикається з фінансовими труднощами, дуже добре коли є спеціалісти, які зможуть допомогти у вирішенні цих проблем. Пройшовши курси фінансової грамотності я дізнався багато корисної інформації. Перша думка після цих курсів: "Цією інформацією повинен володіти кожен!". Курси на НФК допомогли мені стати фінансово обізнаним і, що найголовніше, дали можливість ділитися важливою інформацією з кожним." Волошук Віталій

"Фінансово-консультаційна рада дає змогу для утворення нових робочих місць. Професія НФК є корисною, як для сім'ї, так і для кожної людини. При проходженні курсів я дізналася про надійні компанії, яким довіряє багато країн Європи та Америки. Ця професія допомагає вирішити свої проблеми і реалізувати свої бажання." Білець Ірина 

"Створення фінансово-консультаційної ради при Голобській ОТГправильний напрямок, який корисний для громадян. За допомогою ради населення зможе зберегти свої заощадження і бути впевненими у своєму майбутньому і майбутньому своїх дітей, своєї родини. Професія НФК надзвичайно корисна для громадян. Чому? Тому що клієнти з мінімальною затратою часу отримують актуальну фінансову інформацію корисну для них, і пожиттєві консультації з усіх фінансів. Курси фінансової грамотності населення для мене були корисними, Тепер я розумію фінансовий ринок, знаю фінансові інструменти і продукти, які він пропонує, і вже на даний час впевнена захищеному майбутньому моїх дітей. Користь курсів на НФК - це користь для моєї родини, друзів, сусідів і ще незнайомих мені людей у плані фінансів, убезпечення здоров'я і майбутнього їх сімей. Знання НФК - фінансова впевненість клієнта в завтрашньому дні. До зустрічі." Качура Галина

Ви можете також відвідати курси фінансової грамотності в Луцьку. За деталями звертайтесь до наших менеджерів за тел. (098) 079 90 56
 

СТАТОК СВІТОВИХ МІЛЬЯРДЕРІВ РЕКОРДНО ЗБІЛЬШИВСЯ

Їх сукупний капітал склав 7,7 трлн дол.!

За підсумками 2015 року сукупний капітал світових мільярдерівзбільшився на 6,4% до 7,683 трлн дол, повідомляється в звіті компанії Wealth-X. Таке зростання є рекордним за весь час роботи компанії. Найбільше мільярдерів живе в Європі, а в Азії число мільярдерів зростає найшвидше.

В порівнянні з 2014 роком, сукупний капітал мільярдерів зріс на 5,4% і перевищив розмір ВВП всіх країн світу, за винятком США і Китаю. 

В Азії спостерігається найбільше зростання кількості мільярдерів. Там число мільярдерів зросло відразу на 15,2%, що в 5 раз перевищило темпи приросту в Північній Америці. Таким чином, Азія посіла 2 місце в світі за кількістю жителів зі станом від 1 млрд доларів, а загальна кількість мільярдерів в цьому регіоні зросла до 645 осіб, що на 17 осіб більше, ніж в Північній Америці.

За Європою поки залишається перша позиція за кількістю мільярдерів (806). Хоча сумарний статок місцевих олігархів у 2015 році скоротився на 1,9%, а сумарні статки мільярдерів з Північної Америки, Близького Сходу і Азії зросли (на 8%, 19,6% і 9%).

У Північній Америці під контролем найбагатших громадян до кінця 2015 року перебувало 2,561 трлн доларів, що дорівнює рівно третині статків всіх мільярдерів світу. Що стосується європейців, то їх частка склала приблизно 30,33% (2,33 трлн дол), азіатів – 21,95% (1,686 трлн дол).

Океанія має найменшу кількість мільярдерів. В Австралії та сусідніх країнах є всього 33 багатія, загальний статок яких становить 70 млрд доларів. За минулий рік вони скоротилися майже на 28% і становлять зараз менше 1% від загального капіталу світової олігархії.

56% (1372) світового «клубу мільярдерів» заробили свої капітали самостійно. Їх сукупний статок за рік виріс на 7% і складає 4,34 трлн доларів.

Великий спадок (2,301 трлн дол) отримали 778 осіб, або 31%, однак ці люди самостійно примножили свої кошти. Мільярдний спадок отримали тільки 13% членів світового «клубу». Це 23 людини із загальним капіталом в 1,042 трлн дол.

Фінансовий сектор (15,2%) лідирує серед сфер, в яких були зароблені мільярдні капітали, а частка промислового сектора складає всього 4,9%.

Максимальний статок понад 50 млрд дол належать тільки 5 особам, котрі і контролюють весь сукупний капітал. 1288 чоловік з 2473 є власниками капіталів, що не перевищують 2 млрд дол в світі. Капіталом в 2-5 млрд доларів володіють 813 осіб, станом на 5-10 млрд доларів – 224 особи, від 10 млрд до 25 млрд доларів належить 110 особам.

За гендерною ознакою, чоловіки – найбагатші люди планети (2179 осіб, або 88,1%). В їх руках сконцентровано 6,807 трлн дол, або приблизно 88,6% сукупного капіталу мільярдерів світу.

При цьому жінки-мільярдери в середньому на рік молодші 62,2 рокі проти 63,2 рокі у чоловіків. В найближчі десять років спадкоємці нинішніх мільярдерів можуть отримати в спадок 2,86 трлн доларів, а протягом 20 років середня сума спадщини зросте до 4,18 трлн дол.

Найбільш щасливими в фінансовому плані є мільярдери, які перебувають у шлюбі. Їх 85% від загального числа. Частка холостяків залишає лише 3,4%.

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

 

МІЖНАРОДНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НФК

з 21 по 23 липня у мальовничому куточку України с. Колочава (Закарпатської області) відбулися курси по підвищенню кваліфікації незалежних фінансових радників зі Львова, Івано-Франківська, Луцька та Києва. Лекторами були чеські колеги з м. Прага та м. Карлові Вари: Карел Свобода, Ганна Свободова, Мілослав Горький, Ганна Горька, Богоміл Вода передавали свій досвід в діяльності НФК. Щодо ситуації в сфері фінансів України повідомив колишній радник президента (поза штатом), голова ради Асоціації українських банків Аржевітін Станіслав Михайлович. Він зазначив, що наша діяльність НФК є справді корисною для розвитку України. Тому, нас чекає багато роботи. Окрім навчання ми мали можливість відвідати 10 музеїв с. Колочава, помилуватися пейзажами оз. Синевір та скоштувати народні страви Закарпатщини.

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

 
5 ПОРАД ІЗ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Сучасні освітні програми вчать, як заробляти гроші. Проте у жодній школі не дають знання, як правильно розпоряджатися своїми коштами, щоб не відчувати вічної нестачі грошей. Як стверджують експерти, саме відсутність фінансової грамотності, а не низькі доходи, змушує людей не розлучатись з боргами.Незалежний фінансовий аналітик Оксана Кревська поділилась із читачами«Волинь.info» кількома простими порадами, як навести лад у власному бюджеті.

1. Позбутися боргів
Якщо людина має кредити, то спочатку треба вияснити, як їх можна ліквідувати. Для цього є чітка система роботи: спочатку проводиться аналіз (можна доручити цю справу відповідним спеціалістам) і вже на основі аналізу розробляти план дій по ліквідації боргів. Якщо є кредити – значить є якась погана ситуація в керуванні грошима.

Саме для цього і необхідно скласти фінансовий план, це вже чітка інструкція того, що потрібно зробити для досягнення бажаної якості життя без кредитів. Віддавати борги треба поступово – не більше 20% доходу (якщо віддамо більше, то затягнемо нові).

2. Вести домашню бухгалтерію
Найперші кроки у фінансовій грамотності –  ведення домашньої бухгалтерії. Це повага до грошей - знати скільки до тебе приходить і скільки витрачаєш. Необхідно кожного вечора розписувати всі витрати за день (проїзд, поповнення телефону, обід і т.п.). Здебільшого люди не догадуються, куди витрачаються 20% їхніх грошей. Коли людина буде вести цю бухгалтерію, вона не тільки почне економити, а й задумається, що їй робити з тими грошима, які залишаються.

Протягом першого місяця ведення такої бухгалтерії можна побачити, де Ви «в мінусі», і вже у наступні місяці автоматично зможете оптимізувати витрати, щоб вийти «в плюс».  
3. Відкладати кошти
Все в нашому житті виходить з природи, а тому закони грошей можна пояснити на прикладі природи. Коли викопали картоплю, то ми її зберігаємо, споживаємо і відкладаємо насіння.

Ми ж не з’їдаємо її всю, а розділяємо, відклавши окремо ще й на посів. Тому перший закон говорить: заплати сам собі, як тільки людина отримала дохід (зарплата, стипендія) – 10% треба відкласти. А з цього вже випливає і другий закон, який говорить, що гроші потребують захисту.

4. Гроші мають працювати
Згідно третього закону, гроші мають працювати, тому що втрачають свою цінність, якщо будуть десь лежати. Коли людина інвестує, то гроші завжди в обігу. Але інвестувати гроші треба з обережністю. Тому що наступний закон грошей говорить: послухавши махінатора, який обіцяє надприбутки, можна втратити все. Інвестиції бувають різного роду, починаючи з простого користування депозитом.

Це може бути будь-яка сума – 50, 100 гривень, головне її нашкребти, а нашкребти її можна виконуючи ті закони грошей, про які ми говорили. Фінансовий експерт рекомендує інвестувати гроші кількома способами, щоб диверсифікувати ризики (тобто яйця класти не в одну корзину, а по різних корзинках, щоб у разі пошкодження однієї, інші залишились цілими). 
5. Мати ціль
Для того, щоб інвестувати кудись, треба спочатку знати, для чого Ви це робите. До прикладу, коли ми готуємо застілля, ми думаємо спочатку, які страви будемо готувати, а потім вже складаємо список продуктів і йдемо їх купувати. Аналогічно і в житті: спочатку треба якомога чіткіше сформулювати ціль (наприклад, купити авто), а тоді вже продумувати, де взяти гроші, куди їх застосувати, щоб отримати бажане. Із чітким баченням цілі, на думку експерта, вам буде шкода розтринькувати кошти на непотрібні речі.

Ви маєте унікальну можливість напряму поспілкуватись з фінансовим аналітиком Кревською Оксаною. Просто зателефонуйте по номерам, вказаним у контактах! 

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

 
ПЕРША НЕОБХІДНА ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ РОЗУМІННЯ ЗАКОНІВ ФІНАНСІВ

Джорж С. Клейсон «Самый богатый человек в Вавилоне»

Книга досліджує аспекти персонального успіху кожного з нас. В цій книзі описаніоснови фінансових законів. Основна ціль: запропонувати Всім, хто прагне до успіху, проникнути а тайну грошей, накопичити капітал, зберегти його і змусити працювати на прибуток. Книга перенесе Вас в Древній Вавилон, який був і залишається колискою базових фінансових законів.

Роберт Т. Киосаки, Шарон Л. Летчер «Квадрант денежного потока»

Сім кроків до фінансової незалежності допоможуть Вам вибрати власний курс до фінансової свободи. Постарайтесь якомога скоріше стати інвестором. Складіть план як контролювати і почати управляти Вашою звичною витрачати гроші. Зведіть до мінімуму суму Вашого боргу чи заборгованостей. Живіть в рамках Ваших можливостей та намагайтесь їх збільшувати. Для досягнення Ваших цілей виясніть – скільки інвестуєте в місяць, на скільки місяців і який процент від цієї інвестиції отримаєте. Коли Ви зможете звільнитись?

Скільки грошей в місяць Вам потрібно, щоб жити так, як хочете. Вам потрібен буде довгостроковий план для зменшення боргу споживача при регулярному відкладанні невеликої кількості коштів, це дозволить зробити успішний старт, якщо почнете не надто пізно і будете контролювати свої дії.

Квадрант грошового потоку повинен допомогти Вам чітко представити хто Ви, які прибутки можете отримати і ким хочете стати. Адже будь-хто здатен віднайти свій власний унікальний шлях до фінансової стабільності, незалежно від сфери в якій працює. Все в кінцевому результаті залежить лише від Вас! Як тільки Ви наважитесь – життя дійсно стане простіше. Обдумувати свій бізнес не важко, потрібен лише здоровий глузд!

Роберт Т. Киосаки, Шарон Л. Летчер «Богатый папа, бедный папа»

«Богатый папа, бедный папа» була видана в 1994 році. Написана американським бізнесменом японського походження Робертом Кійосакі і дипломованим бухгалтером-аудитором з Америки Шерон Л. Летчер. В книзі описані закони, по яким працюють гроші, оскільки саме це потрібно для створення фінансового благополуччя. Ця книга дозволить Вам осмислити свої погляди на гроші та їх походження, дасть корисні поради в області інвестування власних заощаджень.

У вступі написано: «Пам’ятайте, фінансова кмітливість – ментальний процес, через який ми вирішуємо свої фінансові проблеми. Сьогодні ми спостерігаємо глобальні технологічні зміни, яких раніше не було. Ні в кого нема кришталевого шару, але одне зрозуміло всім – зміни, що відбудуться, будуть ще фантастичніші. Хто знає, що принесе майбутнє? Але чого б там не було, в нас є два фундаментальних виборах: грати в безпеку, чи грати в кмітливість, готуючи, освідчуючи, пробуджуючи свій власний фінансовий геній і фінансовий геній своїх дітей».

Бодо Шефер «MONEY или Законы умножения денег»

Дитяча книга для дорослих? – здивовано спитаєте Ви? А чому б і ні, якщо за справу береться такий фінансовий геній, як Бодо Шефер! Він на прикладі дитячої історії показав шлях до багатства. Навіть ті читатчі, що вийшли з дитячого віку швидко помінять, що поради і ідеї Шефера можна застосовувати і до світу дорослих, що людина будь-якого віку може реалізовувати їх і навчитись чомусь новому. Маленька Кіра та її друзі вчаться поводитись з грошима, берегти їх, примножувати і позбавлятись боргів. Вони починають розуміти, як зробити так, щоб мрія про забезпечене життя стала реальністю. Бодо Шефер абсолютно зрозумілим чином роз’яснює кожен крок, що веде до благополуччя, і показує, що задоволення може приносити не лише володіння багатством, але і сам процес заробляння грошей.

Наполеон Хилл «Думай и богатей»

Книгу «Думай и богатей» написав американський письменник, журналіст і психолог Наполеон Хілл. Хоча назва передбачає, що ця книга розповідає про те, як стати багатим, вона може бути використана також і для допомоги людям добитися успіху у всіх напрямках. Прочитайте цю книгу, якщо хочете визначити всі перепони і отримати успіх. В ній Ви знайдете чіткий план того, як досягти успіху в житті.

омилуватися пейзажами оз. Синевір та скоштувати народні страви Закарпатщини.

Хочете дізнатись як можна заробити статок в Україні? Зверніться до наших менеджерів для консультації по номеру телефона +38098 079 90 56,  +38093 226 16 62! 

Переваги співпраці з NFK Ukraine

 
 

Рік заснування 1970

В Україні з 2007 року 

 
 

9000 задоволених клієнтів

Це клієнти з яким ми надаємо сервіс в режимі ALL Finance

 
 

>100 партнерів в Європі

Наш досвід дозволяє бути кращими на Фінансовому ринку

 
 

> 27 000 000 000 грн 

Таку суму нам довірили наші клієнти

NFK Ukraine

office@nfk.com.ua
 

м. Луцьк, вул. Винниченка 26, оф.417  (БЦ "Директорія")
 

 
Наверх